Κοινή προπόνηση με ΝΟΧ και ΠΕΚΕΒ διοργανώθηκε την Κυριακή 18 Μαΐου στο λιμάνι των Καρδαμύλων. Η εμπειρία ήταν μοναδική και το θέαμα στο λιμάνι εκπληκτικό. Συγχαρητήρια αξίζουν στον προπονητή για την διοργάνωση.
![You are currently viewing Κοινή προπόνηση με ΝΟΧ και ΠΕΚΕΒ](https://nokardamylon.com/wp-content/uploads/2018/05/10291085_507272969401323_3908921473718743451_n.jpg)
Κοινή προπόνηση με ΝΟΧ και ΠΕΚΕΒ διοργανώθηκε την Κυριακή 18 Μαΐου στο λιμάνι των Καρδαμύλων. Η εμπειρία ήταν μοναδική και το θέαμα στο λιμάνι εκπληκτικό. Συγχαρητήρια αξίζουν στον προπονητή για την διοργάνωση.